Úspech je súčet malých snáh opakovaných deň čo deň.

Oznam.

Oznam.

Milí naši zákazníci,
oznamujeme Vám, že naša kamenná predajňa NATURA EUROPE bude do 31.05.2024 z technických príčin zatvorená.

Objednávky z nášho E-shopu vybavujeme bez prerušenia naďalej.

V prípade akýchkoľvek otázok alebo nejasnosti ohľadom Vašich objednávok nás kontaktujte na telefónne číslo 
+421 918 222 655.
Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie a prajeme pekný deň.
Váš team


 NATURA EUROPE s.r.o.

 NATURA EUROPE s.r.o.

VIAFLEX - vegetarianský kolagén pre kĺby

Novinka
28 s DPH / ks 23,33 € bez DPH / ks
Momentálne vypredaný
60 kapsúl
Výrobca:
Obj. čislo:
8588008866313

VIAFLEX - vegetarianský kolagén pre kĺby

bez lepku - bez farbív

Prvá kĺbová výživa vhodná aj pre vegetariánov!

Konečne je to tu! Predstavujeme Vám prvú kĺbovú výživu, ktorá je vhodná aj pre vegetariánov. Obsahuje špeciálny kolagén z membrán vaječných škrupín, ktorý v sebe prirodzene okrem kolagénu obsahuje aj elastín, kyselinu hyalurónovú, glukozamín a chondroitín. Tento produkt sme navyše obohatili o dôležitý pomer vitamínu K2 a vitamínu D3, vďaka čomu Vašim kĺbom, väzivám a šľachám dodáte presne to, čo potrebujú.

1. Hlavná zložka:

 • Kolagén - Ide o vysoko koncentrovaný kolagén, ktorý má niekoľko pozitívnych účinkov. Keďže ide o základnú stavebnú hmotu chrupaviek a podporných tkanív, Vaše kĺby si ho veľmi rýchlo zamilujú.

 • Elastín - Kĺby bolia hlavne preto, že chrupavka starnutím stráca svoje pôvodné vlastnosti, ako je pružnosť a elasticita. Tým sa zvyšuje trenie v kĺbe a sťažuje sa pohyb. Doplnením elastínu z externých zdrojov sa môžete týmto nepríjemnostiam vyhnúť.

 • Chondroitín - Táto látka sa bežne používa v kombinácii s glukozamínom pri bolestiach a zápaloch kĺbov.

 • Kyselina hyalurónová - Táto dôležitá látka sa prirodzene nachádza v kĺboch, no vekom sa z nich vytráca, a preto ju treba dopĺňať z externých zdrojov. Kyselina hyalurónová sa správa ako tlmič nárazov, čo je dôležité pre plnohodnotnú funkciu kĺbu.

 • Glukozamín - Ide o chemickú látku, ktorá sa nachádza v ľudskom tele a prispieva k tvorbe látok, ktoré sa podieľajú na vytváraní šliach, väzív, chrupaviek a tekutín, ktoré obklopujú kĺby. Vedci sa domnievajú, že užívanie glukozamínových doplnkov môže zlepšiť obnovu chrupavky a množstvo kvapaliny v kĺbe.

2. Superpotravina:

 • Extraktu z plodov Camu Camu - Ide o superpotravinu, ktorá vďaka svojim vysokým hladinám vitamínu C a silným antioxidačným účinkom dokáže v našom tele zázraky. Okrem toho, že bez vitamínu C sa kolagén do nášho tela nedokáže vstrebať, Camu Camu má pre nás ďalšie skvelé účinky. Používa sa pri zápalových stavoch.

3. Pomocné zložky

 • Kombinácia vitamínu K2 a D3 - Do tohto kolagénu sme namiešali dôležitý pomer vitamínov K2 a D3, vďaka čomu sú ich účinky výrazne posilnené. Vitamín K2 a D3 vytvárajú dokonalú súhru pre podporu nášho pohybového aparátu. Vitamín D3 je vhodné dopĺňať celoročne, no predovšetkým najmä v období, kedy naše telo pravidelne nevystavujeme slnku. Môže nám totiž pomôcť v rôznych oblastiach. Prispieva napríklad k udržaniu správneho imunitného systému či k správnemu fungovaniu svalov a kostí. Vďaka vitamínu K2 zas smeruje vápnik priamo do kostí, kde je potrebný.

Aké účinky môžete dosiahnuť vďaka hlavnej zložke vo VIAFLEXE?

* Zniženie zápalu kĺbov o 35%
* Zníženie bolesti kĺbov o 47%
* Zníženie stuhnutosti kĺbov o 58%
* Zlepšenie pružnosti šliach o 33%

* Tieto tvrdenia sú podložené klinickou štúdiou.

Spôsob použitia: Odporúčaná denná dávka dospelého: 2 kapsuly 1 x denne s jedlom.

Balenie: 60 kapsúl - 40g

Množstvo účinných látok

2 kapsuly

*RVH%

Extrakt z plodov Camu Camu

320 mg

z toho vitamín C

160 mg

200%

hydrolyzované kolagénové peptidy z membrán vaječných škrupín

300 mg

Vitamín K2 MK7

50 µg

67%

Vitamín D

25 µg

500%

*RVH% – Referenčné výživové hodnoty

Disclaimer: Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už uvádzať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Vieme však, že ste na tom „lepšie“ ako toto nariadenie a že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.

Upozornenie: Nádobku uchovávajte uzatvorenú, mimo dosahu malých detí. Prípravok nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Neužívať v prípade precitlivenosti na akúkoľvek zložku výrobku. Skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením.

 

  Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

  Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

  Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.